spacer
spacer
 
ZĒNIEM, CĒSIS


NOLIKUMS - PIETEIKUMS



ZĒNIEM, CĒSU PILSĒTAS SPORTA ZĀLE (PIEBALGAS IELA 18, CĒSIS)

A GRUPA, 1.laukums
Cesis
Druskininkai
Jekabpils
Poltsamaa

 

Nr Datums Laiks Komanda Komanda Rezultāts
A1 22.04.2016 13.00 Cesis Poltsamaa 3-0 (21, 12, 23)
A2 22.04.2016 14.30 Druskininkai Jekabpils 0-3 (-23,-21,-19)
A3 22.04.2016 17.30 Cesis Druskininkai 3-0 (18, 20, 18)
A4 22.04.2016 19.00 Poltsamaa Jekabpils 1-3 (-24, -18, 16, -15)
A5 23.04.2016 10.30 Jekabpils Cesis 3-1 (26, -20, 15, 20)
A6 23.04.2016 12.00 Druskininkai Poltsamaa 3-1 (-20, 13, 16, 13)

 

B GRUPA, 2.laukums
Kaunas
Selver Tallin
Tauras Vilnius
Riga I

 

Nr Datums Laiks Komanda Komanda Rezultāts
B1 22.04.2016 13.00 Kaunas Riga I 2-3 (13, 21, -17, -21, -14)
B2 22.04.2016 14.30 Selver Tallin Tauras Vilnius 3-1 (19, 24, -27, 18)
B3 22.04.2016 17.30 Kaunas Selver Tallin 0-3 (-21, -28, -22)
B4 22.04.2016 19.00 Riga I Tauras Vilnius 3-0 (14, 11, 14)
B5 23.04.2016 10,30 Tauras Vilnius Kaunas 1-3 (-19, -18, 23, -16)
B6 23.04.2016 12.00 Selver Tallin Riga I 3-2 (-17, -24, 20, 20, 14)

 

C GRUPA, 3.laukums (Sporta zāē Pūces ielā 2a, Cēsīs)
Parnu
Daugavpils
Voru
Riga II

 

Nr Datums Laiks Komanda Komanda Rezultāts
C1 22.04.2016 13.00 Parnu Riga II 3-0 (14, 19, 18)
C2 22.04.2016 14.30 Daugavpils Voru 1-3 (-21, 18, 23, 24)
C3 22.04.2016 17.30 Parnu Daugavpils 3-2 (-20, -17, 13, 22, 6)
C4 22.04.2016 19.00 Riga II Voru 0-3 (-19, -23, -19)
C5 23.04.2016 10.30 Voru Parnu 1-3 (18, -14, -22, -15)
C6 23.04.2016 12.00 Daugavpils Riga II 3-0 (18, 21, 22)

 

PLAY-OFF
CĒSU PILSĒTAS SPORTA ZĀLE (PIEBALGAS IELA 18, CĒSIS)

Nr Datums Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1 23.04.2016 16.00 Riga I Daugavpils 0-3 (-19, -22, -23)
2 23.04.2016 16.00 Riga II Druskininkai 0-3 (-15, -18, -17)
3 23.04.2016 17.30 Voru Kaunas 0-3 (-16, -25, -19)
4 23.04.2016 17.30 Poltsamaa Tauras Vilnius 3-1 (-21, 27, 18, 17)
5 23.04.2016 19.00 Cesis (Best 2nd) Selver Tallin (B1) 3-1 (-22, 17, 17, 20)
6 23.04.2016 19.00 Jekabpils (A1) Parnu (C1) 1-3 (22. -15, -15, -23)
7 24.04.2016 10.00 Riga II Tauras Vilnius 3-1 (-18, 17, 14, 16)
8 24.04.2016 10.00 Druskininkai Poltsamaa 0-3 (-14, -16, -14)
9 24.04.2016 11.30 Riga I Voru 0-3 (-20, -14, -19)
10 24.04.2016 11.30 Daugavpils Kaunas 1-3 (22, -14, -20, -22)
11 24.04.2016 13.00 Selver Talinn Jekabpils 0-3 (-18, -23, -23)
12 24.04.2016 13.00 Cesis Parnu 2-3 (-20, -27, 20, 21, -15)

 

Vietu sadalījums - labākie spēlētāji:

 

 

1 Parnu

Nr.4  Siim Orgvee

2 Cesis

Nr.3  Rihards Lazdiņš

3 Jekabpils

Nr.2  Valdis Sproģis

4 Selver Tallin

Nr.10 Sten Vahtras

5 Kaunas

Nr.1  Patrikas Stankevičuas

6 Daugavpils

Nr.11 Ričards Taukuls

7 Voru

Nr.7  Albert Hurt

8 Riga I

Nr.7  Sandis Zālītis

9 Druskininkai

Nr.5  Laurymas Šimrevičius

10 Poltsamaa

Nr.10 Maar Silver

11 Riga II

Nr.5   Haralds Kazaks

12 Tauras Vilnius

Nr.4   Gediminas Petrauskas

 

Cesis

Druskininkai

Jekabpils

Poltsamaa

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement