spacer
spacer
 
EEVZA KALENDĀRS, DAUGAVPILS 2014 E-pasts

 


SASTĀVI: LATVIJA - LIETUVA - IGAUNIJA - KRIEVIJA - UKRAINA - BALTKRIEVIJA - AZERBAIDŽĀNA - GRUZIJA - POLIJA

KALENDĀRS



A GRUPA
1
KRIEVIJA
2
BALTKRIEVIJA
3
AZERBAIDŽĀNA
4
LIETUVA



B GRUPA
1
POLIJA
2
UKRAINA
3
LATVIJA
4
IGAUNIJA
5
GRUZIJA

TURNĪRA TABULA / FOTO

No
LAIKS KOMANDA KOMANDA REZULTĀTS
CETURTDIENA, 18.12.2014 (Daugavpils Sporta skolas zāle, Kandavas iela 17a)
A1
10.00 KRIEVIJA LIETUVA
3-0(8,16,9)
B1
12.00 LATVIJA
UKRAINA
0-3(-22,-19,-15)
B2
14.00 GRUZIJA
POLIJA
0-3(-14,-14,-15)
A2
16.00 BALTKRIEVIJA
KRIEVIJA
0-3(-18,-18,-14)

17.40 ATKLĀŠANAS CEREMONIJA
B3 18.30 LATVIJA
GRUZIJA
3-0(21,20,16)
B4
20.30
POLIJA
IGAUNIJA
2-1(-24,21,13)
CETURTDIENA, 18.12.2014 (Robežsardzes sporta halle, A.Pumpura iela 105b)
A3
10.00 BALTKRIEVIJA
AZERBAIDŽĀNA
1-2(-20,-25,22)
B5
16.00 UKRAINA
IGAUNIJA 2-1(-18,18,19)
A4
18.30 LIETUVA AZERBAIDŽĀNA
0-3(-20,-19,-17)
PIEKTDIENA, 19.12.2014 (Daugavpils Sporta skolas zāle, Kandavas iela 17a)
B6
10.00 GRUZIJA UKRAINA 0-3(-22,-6,-15)
B7
12.00 IGAUNIJA LATVIJA 2-1(-24,20,14)
B8
14.00 UKRAINA POLIJA 1-2(-18,-16,21)
A5
16.00 KRIEVIJA AZERBAIDŽĀNA 3-0(14,19,14)
B9
18.00 POLIJA LATVIJA 3-0(20,21,17)
A6
20.00 LIETUVA BALTKRIEVIJA 0-3(-21,-14,-22)
PIEKTDIENA, 19.12.2014 (Robežsardzes sporta halle, A.Pumpura iela 105b)
B10 16.00 IGAUNIJA GRUZIJA 2-1(-19,16,25)
SESTDIENA, 20.12.2014 (Daugavpils Sporta skolas zāle, Kandavas iela 17a)
P1* 10.00 LIETUVA (A4) GRUZIJA (B5)
2-1(16,-22,22)
P2 12.00 KRIEVIJA (A1)
UKRAINA (B2)
2-1(9,15,-23)
P3 14.00 AZERBAIDŽĀNA (A2)
POLIJA (B1)
1-2(-18,23,-24)
P4 16.00 BALTKRIEVIJA (A3)
LATVIJA (B4)
3-0(8,16,19)
P5 18.00 LIETUVA (P1 uzv.)
IGAUNIJA (B3) 0-3(-24,-21,-21)
SVĒTDIENA, 21.12.2014 (Daugavpils Sporta skolas zāle, Kandavas iela 17a)
F1 10.00 LIETUVA (P5 zaud.) LATVIJA (P4 zaud.) 1-2(-23,-16,19)
F2 12.00 BALTKRIEVIJA (P4 uzv.) IGAUNIJA (P5 uzv.) 2-1(-18,12,20)
F3 14.00 UKRAINA (P2 zaud.) AZERBAIDŽĀNA (P3 zaud.) 3-0(23,25,18)
F4 16.00 KRIEVIJA (P2 uzv.) POLIJA (P3 uzv.) 2-1(20,13,-17)

*P1 spēles zaudētāja komanda ieņem 9.vietu

 

LABĀKĀS SPĒLĒTĀJAS:

9.vieta - GRUZIJA - KOAREVI Nino

8.vieta - LIETUVA - STANIULYTE Ruta

7.vieta - LATVIJA - ČERNIŠOVA Diāna

6.vieta - IGAUNIJA - PAJULA Hanna

5.vieta - BALTKRIEVIJA - KLIMETS Hanna

4.vieta - AZERBAIDŽĀNA - GALUSHKO Lubov

3.vieta - UKRAINA - MILENKO Oleksandra

2.vieta - POLIJA - SWIDER Paulina

1.vieta - KRIEVIJA - LAZARENKO Angelina

.b
 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement