spacer
spacer
 
JAUNATNES ČEMPIONĀTS


NOLIKUMS - INFORMĀCIJA PAR SPORTA SKOLĀMSACENSĪBU NORISES LAIKI (datumi)


GRUPU SADALĪJUMS/IZSPĒLES SISTĒMAKALENDĀRS: PA GRUPĀM - PA DATUMIEM


 

 

LVF Jaunatnes čempionāts 2014./2015. gads

Sacensību norises laiki

(14.11.)

Datums

Zēni

Meitenes

NOVEMBRIS

30.11.

B1 (1998.dz.g.)

B2 (1999.dz.g.)1.līga/1.grupa

DECEMBRIS

6.12.

D1 (2002.dz.g.)

C1 (2000.dz.g.)

B2 (1999.dz.g.)1.līga/2.grupa

7.12.

B1 (1998.dz.g.)

12.12.

C2 (2001.dz.g.) - 1.līga, 1.grupa

13.12.

C2 (2001.dz.g.) – 1.līga, 2.līga

14.12.

C2 (2001.dz.g.)

B2(1999.dz.g.) 2.līga,/3.līga

JANVĀRIS

10.01.

11.01.

17.01.

B1 (1998.dz.g.)

C1 (2000.dz.g.)

18.01.

C1 (2000.dz.g.)

B2(1999.dz.g.)

24.01.

B2(1999.dz.g.)

B1 (1998.dz.g.)

25.01

C2 (2001.dz.g.)

C2 (2001.dz.g.)

31.01.

A (1996./97. dz.g.)

A (1996./97. dz.g.)

FEBRUĀRIS

1.02.

D1 (2002.dz.g.)

D2 (2003.dz.g. un jaun.)

7.02.

B1 (1998.dz.g.)

B2(1999.dz.g.)

8.02.

C1 (2000.dz.g.)

D1 (2002.dz.g.)

14.02.

C2 (2001.dz.g.)

B1 (1998.dz.g.)

15.02.

B2(1999.dz.g.)

C1 (2000.dz.g.)

21.02.

A (1996./97. dz.g.)

A (1996./97. dz.g.)

22.02.

D2 (2003.dz.g. un jaun.)

C2 (2001.dz.g.)

28.02.

B1 (1998.dz.g.) - pārspēles

C1 (2000.dz.g.) - pārspēles

MARTS

1.03.

B1 (1998.dz.g.) - pārspēles

C1 (2000.dz.g.) - pārspēles

7.03.

B1 (1998.dz.g.) - pārspēles

8.03.

B1 (1998.dz.g.) - pārspēles

14.03.

C2 (2001.dz.g.) - pārspēles

C2 (2001.dz.g.) - pārspēles

15.03.

C2 (2001.dz.g.) - pārspēles

C2 (2001.dz.g.) - pārspēles

16.03.

D1 (2002.dz.g.)

B2(1999.dz.g.)-pārspēles

17.03.

B2(1999.dz.g.)

B2(1999.dz.g.) - pārspēles

18.03.

C1 (2000.dz.g.)

D1 (2002.dz.g.)

19.03.

B1 (1998.dz.g.) - fināls

C1 (2000.dz.g.) - fināls

20.03.

B1 (1998.dz.g.) - fināls

C1 (2000.dz.g.) - fināls

21.03.

LĀSES KAUSS

LĀSES KAUSS

22.03.

D2 (2003.dz.g. un jaun.)

D2 (2003.dz.g. un jaun.)

23.03.

A (1996./97. dz.g.)

28.03.

C2 (2001.dz.g.) - fināls

A (1996./97. dz.g.)

29.03.

C2 (2001.dz.g.) - fināls

D1 (2002.dz.g.)

APRĪLIS

11.04.

B2(1999.dz.g.) - pārspēles

B1 (1998.dz.g.) - fināls

12.04.

B2(1999.dz.g.) - pārspēles

B1 (1998.dz.g.) - fināls

18.04.

A (1996./97. dz.g.) - fināls

C2 (2001.dz.g.) - fināls

D2 (2003.dz.g. un jaun.) - fināls

19.04.

A (1996./97. dz.g.) - fināls

C2 (2001.dz.g.) - fināls

D2 (2003.dz.g. un jaun.) - fināls

25.04.

C1 (2000.dz.g.) - pārspēles

A (1996./97. dz.g.) - fināls

26.04

C1 (2000.dz.g.) - pārspēles

A (1996./97. dz.g.) - fināls

MAIJS

01.05.

B2(1999.dz.g.) - fināls

B2(1999.dz.g.) - fināls

02.05.

B2(1999.dz.g.) - fināls

B2(1999.dz.g.) - fināls

03.05.

D1 (2002.dz.g.) - fināls

D2 (2003.dz.g. un jaun.) - fināls

04.05.

D1 (2002.dz.g.) - fināls

D2 (2003.dz.g. un jaun.) - fināls

9.05.

C1 (2000.dz.g.) - fināls

D1 (2002.dz.g.) - fināls

10.05.

C1 (2000.dz.g.) - fināls

D1 (2002.dz.g.) - fināls

S.Budkēviča

Latvijas Volejbola federācijas

Jaunatnes koordinatore

800x600 Normal 0 false false false false LV X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement