spacer
spacer
 
LVF KAUSS KVALIFIKĀCIJA REZULTĀTI


Nolikums s Informācija par sporta skolu
Sacensību laiki

Grupu sadalījums, spēļu sistēma
Laiki, vietas, komandas

KVALIFIKĀCIJA - FINĀLTURNĪRS


ZĒNI

U-19 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Jēkabpils  (07.10.2016)

2.grupa Rīga (07.10.2016)

3.grupa Aizpute (07.-08.10.2016)

4.grupa Daugavpils (07.-08.10.2016)

Pārspēles Cēsis (05.-06.11.2016)



U-17 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Jelgava (01.-02.2016)

2.grupa Cēsis (30.-01.2016)



 

U-16 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Rīga (29.10.2016)

2.grupa Rīga  (29.-30.10.2016)

3.grupa Jēkabpils (29.-30.10.2016)

U-15 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga (08.10.2016)

2.grupa Cēsis (08.-09.10.2016 )

3.grupa Talsi (08.-09.10.2016)

U-13 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Daugavpils (15.10.2016)

2.grupa Zvejniekciems (15.10.2016)

3.grupa Kuldīga (15.10.2016)

U-14 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga (22.10.2016)

2.grupa Ozolnieki (22.10.2016)

3.grupa Jēkabpils (22.10.2016)


U-12 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga (23.10.2016)

2.grupa Zvejniekciems (23.10.2016)

3.grupa Jēkabpils (23.10.2016)

 

MEITENES

U-19 grupa


Rezultātu tabula

1.grupa Rīga (01.-02.10.2016)

2. grupa Daugavpils (15.-16.10.2016)

3. grupa Rīga (15.-16.10.2016)

4. grupa Rīga (15.-16.10.2016)

5. grupa Limbaži (15.-16.10.2016)



U-17 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Ādaži 08.10.2016

2.grupa Liepāja 08.10.2016

3.grupa Limbaži 08.10.2016

4.grupa Kuldīga 07.-08.10.2016



 

U-16 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Platone (29.-30.10.2016)

2.grupa Ozolnieki (29.-30.10.2016)

U-15 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Rīga (04.-05.11.2016)

2. grupa Daugavpils (05.-06.11.2016)

3. grupa Limbaži (04.-05.11.2016)

4. grupa Rīga (04.-05.11.2016)

5. grupa Vircava (04.-05.11.2016)

 

U-14 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Vecumnieki (09.10.2016)

2.grupa Rīga (01.10.2016)

3.grupa Platone (09.10.2016)

4.grupa Rīga (09.10.2016)



U-13 grupa

Rezultātu tabula

1 .grupa Aizpute (23.10.2016)

2.grupa Daugavpils (23.10.2016)

3.grupa Limbaži (23.10.2016)

U-12 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga 06.11.2016

2.grupa Zvejniekciems 06.11.2016

3.grupa Daugavpils 06.11.2016

 

Rezultātu tabula
Setu rezultāt
 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement