spacer
spacer
 
LVF KAUSS FINĀLTURNĪRS KALENDĀRS


Nolikums s Informācija par sporta skolu
Sacensību laiki

Grupu sadalījums, spēļu sistēma
Laiki, vietas, komandas

KVALIFIKĀCIJA - FINĀLTURNĪRS


MEITENES

U-19 grupa

Pārspēles

Daugavpils 19.-20.11

***

Rīga 10.-11.12 (1.finālgrupa)

Rīga 19.-20.11(2.finālgrupa)

Vircava 19.-20.11(3.finālgrupa)

Gulbene 19.-20.11(4.finālgrupa)

Rezultātu tabula

Kopvērtējums

U-17 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 26.-27.11 (1.finālgrupa)

Limbaži 26.-27.11 (2.finālgrupa)

Aknīste 26.11 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-16 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 12-13.11 (1.finālgrupa)

Platone 12.-13.11 (2.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-15 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 03.-04.12 (1.finālgrupa)

Rīga 03.-04.12 (2.finālgrupa)

Talsi 03.-04.12 (3.finālgrupa)

Platone 03.12 (4.finālgrupa)

Dagda 03.12 (5.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-13 grupa

Rezultātu tabula

Gulbene 26.-27.11 (1.finālgrupa)

Cēsis 26.11 (2.finālgrupa)

Rīga 27.11 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-14 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 10.-11.12 (1.finālgrupa)

Cēsis 10.12 (2.finālgrupa)

Rīga 10.12 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-12 grupa

Rezultātu tabula

Liepāja 17.-18.12 (1.finālgrupa)

Limbaži 17.12 (2.finālgrupa)

Zvejniekciems 17.12 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

ZĒNI

U-19 grupa

Pārspēles

05.-06.11 Cēsis

***

Rīga 10.-11.12 (1.finālgrupa)

Jelgava 05.-06.11(2.finālgrupa)

Aizpute 05.-06.11(3.finālgrupa)

Rezultātu tabula

Kopvērtējums

U-17 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 12.-13.11(1.finālgrupa)

Liepāja 12.11(2.finālgrupa)

Kopvērtējums



U-16 grupa

Rezultātu tabula

Daugavpils 03.-04.12 (1.finālgrupa)

Rīga 03.12 (2.finālgrupa)

Cēsis 03.12 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums
U-15 grupa

Rezultātu tabula

Cēsis 17.-18.12(1.finālgrupa)

Talsi 17.12(2.finālgrupa)

Kuldīga 17.12(3.finālgrupa)

Kopvērtējums
U-13 grupa

Rezultātu tabula

Sigulda 05.-06.11(1.finālgrupa)

Rīga 06.11(2.finālgrupa)

Zvejniekciems 05.11(3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-14 grupa

Aizpute 19.-20.11(1.finālgrupa)

Tukums 19.-20.11(2.finālgrupa)

Rezultātu tabula

Kopvērtējums

 

U-12 grupa

Rezultātu tabula

Valgunde 26.-27.11 (1.finālgrupa)

Zvejniekciems 26.11 (2.finālgrupa)

Rīga 26.11 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums
 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement