spacer
spacer
 
JAUNATNES ČEMPIONĀTS IEIET FINIŠA TAISNĒ
Piektdiena, 27 aprīlis 2012 16:54

Ir noslēgušās sacensības Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākās vecuma grupās (B1z, B2m, C1z, C1m, D1z, D1m). Līderes šajās vecuma grupās ir Rīgas Volejbola skolas komandas, Cēsu pilsētas skola, Jēkabpils Sporta skola un Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola.

Zēniem B1 grupā (1995.g. dzimušie un jaunāki) 10 komandu konkurencē 1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skola (treneris A. Liniņš), 2. vietu – Cēsu pilsētas skola (treneris Ģ. Mārtiņsons), un 3. vietu – Jēkbpils Sporta skola (treneris G. Grigalis). Labākie spēlētāji B1 grupā bija Rīgas Volejbola skolas spēlētāji – Raimonds Liniņš, Aleksandrs Avdejevs un Arnolds Šiksnāns, Vlads Smirnovs no Cēsu pilsētas skolas, Artjoms Soboļevs no Jēkabpils Sporta skolas un Roberts Veins no Balvu sporta skolas.

Meitenēm B2 grupā (1996.g. dzimušas un jaunākas) 19 komandu konkurencē 1. vietu ieguva Rīgas Volejbola skola/Mārupe (treneris A. Kļaviņš), 2. vietu - Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola (trenere N. Novikova), bet 3. vietu - Rīgas Volejbola skola (treneris A. Odinokovs). Labākās spēlētājas C1 grupā bija Sabīne Utināne un Anastasija Kravčenoka no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Anna Pešnova un Tīna Graudiņa no Rīgas Volejbola skolas, Juta Kreišmane no Rīgas Volejbola skola/Mārupe, Anna-Diāna Jansone no Limbažu un Salacgrīvas novada Sporta skolas.

Zēniem C1 grupā (1997.g. dzimuši un jaunāki) no 14 komandām 1. vietu ieguva Jēkabpils Sporta skola (treneris R. Obrumans), 2. vietu - Kuldīgas novada Sporta skola (treneris Z. Milzarājs) un 3. vietu - Jelgavas novada Sporta centrs (treneris R. Skruļa).C1 grupas labāko spēlētāju vidū bija Pāvels Jemiļjanovs un Edvīns Skruders no Jēkabpils Sporta skolas, Kārlis Kliemanis no Kuldīgas novada Sporta skolas, Mareks Lazuko no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Deivs Landsbergs no Jelgavas novada Sporta centra un Edgars Glāznieks no Aizkraukles novada Sporta skolas.

Meitenēm C1 grupā (1997.g. dzimušas un jaunākas), sacenšoties 17 komandām, 1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skola/Mārupe (treneris A. Kļaviņš), 2. Vietu - Dagavpils bērnu un jaunatnes sporta skola (trenere N. Novikova) un 3. vietu Rīgas Volejbola skola (treneris A. Odinokovs). Vislabāk sevi parādīja Darja Povareškina no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Anna Grohovska un Krista- Kristiāna Briņķe no Rīgas Volejbola skolas, Enija Bidzāne un Monta Urbāne no Rīgas Volejbola skolas/Mārupe, Kristiana Upeniece no Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas.

Zēniem D1 grupā (1999.g. dzimuši un jaunāki) cīnījās 15 komandas - 1. vietā ierindojās Rīgas Volejbola skola (treneris J. Bomiņš), 2. vietā - Cēsu pilsētas sporta skola (treneris A. Jaundžeikars), 3. vietā - Jēkabpils Sporta skola (treneris G. Grigalis). Labākie spēlētāji D1 grupā bija Niks Gauručs no Rīgas Volejbola skolas, Rihards Lazdiņš Cēsu pilsētas sporta skola, Igors Škerbakovs un Ritvars Elksnītis no Jēkabpils Sporta skolas, Renārs Šivleras un Kristaps Vēzis no Kuldīgas novada sporta skolas.

Meitenēm D1 grupā (1999.g. dzimušas un jaunākas) sacentās 15 komandas, kur 1. vietu izcīnīja Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola (treneris Ž. Zaņegina), 2. vietu - Pierīgas BJSS/Zvejniekciema vsk. (treneri J. Smirnova un Dz. Dulpiņa) un 3. vietu – Jelgavas novada Sporta centrs (trenere S. Roziņa). Starp labākajām spēlētājām bija Vladislava Kozlova un Natālija Avanesova no Rīgas Volejbola skolas, Liene Roziņa no Jelgavas novada Sporta centra, Milda Martinsone no Kuldīgas novada Sporta skolas, Marija Čerņavska no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Anija Jurdža no Pierīgas BJSS/Zvejniekciema vsk.

jaunatnes čempionāts

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement