spacer
spacer
 
VĒL ŠODIEN VAR PIETEIKTIES "TIO VOLEJS" GULBENES POSMAM

Rīt, 13.augustā, Gulbenē norisināsies ceturtais un pēdējais "TIO volejs" kvalifikācijas posms šajā vasarā. Pēc šī posma būs zināmas visas komandas, kuras izcīnīs tiesības startēt "TIO volejs" lielajā finālā, kas notiks 23.augustā Rīgā, Daugavas stadionā.

Pēdējam posmam vēl iespējams pieteikties šodien (12.augustā), sūtot pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Šogad vasaras spēles tiek organizētas jau astoto gadu. Šo tradīciju Latvijas Volejbola federācija iedibināja sadarbībā ar AS "Rīgas Piena kombināts", bet šobrīd to turpina realizēt kopā ar "Food Union". Vasaras spēles notiek arī ar Kuldīgas, Gulbenes un Rīgas pašvaldību atbalstu.

Vasaras spēlēs var piedalīties gan sporta skolu/klubu audzēkņi, gan vispārizglītojošo skolu audzēkņi, gan volejbola aktīvisti vecumā līdz 17 gadiem. Jaunākajā grupā uz laukuma spēlē 3 pret 3, bet pārējās grupās 4 pret 4. Informācija par dalībniekiem nolikuma 4.punkts (nolikums)

Šogad, tāpat kā citus gadus, notiek divi kvalifikācijas posmi Gulbenes pusē un divi kvalifikācijas posmi Kuldīgā, no kuriem katras vecuma grupas 5 labākās komandas, kuras būs piedalījušās sava reģiona divos posmos un kopvērtējumā būs izcīnījušas mazāko punktu summu (par 1.vietu = 1 punkts, par 2.vietu = 2 punkti, utt.), kvalificēsies finālsacensībām. Informācija par vērtēšanas sistēmu nolikuma 6.punkts (nolikums)

Informācija par dalības maksu un dalībnieku pieteikumu termiņiem nolikuma 8. un 9.punkts (nolikums)

dalībnieka pieteikums

rezultāti no iepriekšējiem posmiem

FOTO no 3.posma Kuldīgā: facebook.com vai draugiem.lv

Kalendārs:
18.07. Kuldīga (Piltenes iela 25)
23.07. Gulbenes novads/Lizums (vidusskolas stadions)
08.08. Kuldīga (Piltenes iela 25)
13.08. Gulbene (Skolas iela 12) Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
FINĀLS - 23.08. Rīga, Daugavas stadions (Augšiela 1)

Seko informācijai facebook, draugiem.lv un twitter!

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement