spacer
spacer
 
NOSLĒDZIES OTRAIS GULBENES "TIO VOLEJS" POSMS
Trešdiena, 14 augusts 2013 14:10

Noslēgušies šīs vasaras visi četri "TIO volejs" kvalifikācijas posmi, kas norisinājās Kuldīgā un Gulbenes pusē.

Pirmajā Kuldīgas posmā piedalījās 80, otrajā 71 komanda, bet Gulbenes posmā tika uzstādīts "TIO volejs" dalībnieku rekords - pirmajā posmā piedalījās 112, bet otrajā posmā 92 komandas. finālkomandas būs zināmas nedaudz vēlāk

Gulbenes otrā posma uzvarētāji savās vecuma grupās zēniem:

B grupa (1996/97.dz.g.)

1.vieta - Boss (A.Tārauds, D.Kaminskis, M.Lazuko, A.Konopackis, D.Šarovs)
2.vieta - Jaunība (K.Kučinskis, R.Otto, E.Glāznieks, V.Benjavs)
3.vieta - Aknīstes Robis (R.Dombrovskis, R.Petroks, J.Striks, A.Kokins, E.Zariņš)

C-1 grupa (1998/99.dz.g.)

1.vieta - Cēsu puikas (R.Lazdiņš, M.Liniņš, J.Zommers, G.Tomašs)
2.vieta - Terminators (V.Jančevskis, P.Titovs, E.Pokrovskis, A.Nosonovs)
3.vieta - RNSS 1 (M.Rakeckis, L.Kazakēvičs, R.Ozoliņš, E.Vucins)

C-2 grupa (2000/2001.dz.g.)

1.vieta - King-kong (I.Jurevičs, A.Širjakovs, S.Ivanovs, O.Klopovs, K.Pavlovs)
2.vieta - Cēsis 1 (P.Pinka, A.Driksa, K.Zelčs, L.Lauciņš)
3.vieta - Koknese 1 (R.Pālēns, A.Reinfelds, D.Derkačas, M.Petjukevičs)

D grupa (2000 un jaunāki)

1.vieta - BMX (E.Skuja, E.Priževoits, D.Točs)
2.vieta - Laivinieki (E.Kisiļevskis, A.Jansens, M.Baltais)
3.vieta - Menti (J.Jurkevics, R.Šaminš, R.Sergejevs, M.Kursišs)

G grupa (1996-1999) nelicenzēti LVF

1.vieta - Bebri (A.Grinšpons, A.Krēsliņš, E.Riekstiņš, A.Arzovs)
2.vieta - Asie (A.Broničs, A.Točs, A.Tomiņš, D.Naglis, D.Ģērmans)
3.vieta - Karjera dēles (E.Saulītis, E.Jesajens, M.Drobins, O.Bulats)

F grupa (2000 un jaunāki) nelicenzēti LVF

1.vieta - Varakļānu vsk (A.Groznovs, R.Melnis, R.Kokars, A.Upītis)
2.vieta - Sparta (A.Vilks, N.Grudulis, I.Tomiņš, E.Stockis)
3.vieta - Ļaudonas trakuļi (R.Veners, K.Kuprans, V.Krisškāns, J.Krasnovs, E.Zemītis)

visi rezultāti zēniem


Uzvarētājas savās vecuma grupās meitenēm:

B grupa (1996/97.dz.g.)

1.vieta - Čiki Briki (A.Jansone, K.Kudule, A.Švarca, S.Vintere)
2.vieta - Bīstamās mājsaimnieces (A.Liniņa, A.Umbraško, L.Enkure, E.Deisa)
3.vieta - Smiltene (A.Lukaševica, L.Puriņa, S.Dzene, L.Trijēce)

C-1 grupa (1998/99.dz.g.)

1.vieta - Spicās (S.Unbraško, M.Martinsone, A.Jermacāne, Ī.Zaķe, K.Ūdre)
2.vieta - Gulbene 98 (U.Lībere, K.Gargurne, L.Ziemele, M.Nipāne)
3.vieta - Aknīstes meitenes (S.Strika, A.Kokina, E.Mažeika, A.Mažeika, A.Grigale)

C-2 grupa (2000/2001.dz.g.)

1.vieta - Daugavpils (K.Teivane, D.Kuplova-Oginska, T.Bogdanova, O.Pumpiņa, A.Konopeļko)
2.vieta - Zvaigznes (V.Pavasare, V.Locika, V.Vigule, E.Jahimoviča, K.Jodzeviča)
3.vieta - Nagliņas (E.Tomsone, A.Grabe, V.Hlevicka, K.Tijāre)

D grupa (2000 un jaunāki)

1.vieta - Cukurgraudiņi (A.Aumeistere, A.Biļinska, S.Linmeijere)
2.vieta - Daugavpils BJSS 1 (K.Pankova, I.Dukšinska, E.Rudkovska, N.Seile)
3.vieta - Ledenītes (E.Rumpe, L.Neimane, U.Tirule)

G grupa (1996-1999) nelicenzēti LVF

1.vieta - Irča (Kr.Surina, Ka.Surina, M.Lindāne, L.Grahoļska)
2.vieta - Bebrenītes (MairitaTomaševska, Marta Tomaševska, A.Dupuša, A.Vilcāne)
3.vieta - Končas (M.Vorfolomejeva, L.Lārmane, U.Ābolkalne, L.Aule, T.Ciprusa)

F grupa (2000 un jaunāki) nelicenzēti LVF

1.vieta - Lubāna 2 (K.Klikuča, V.Tomiņa, E.Solovjeva, N.Juste, A.Gerševica)
2.vieta - Barkava (J.Dzelma, Ē.Guļāne, L.Kiseļova, E.Grudule)
3.vieta - Laimiņas (S.Bizuna, L.Gaidlazda, D.Cīrule, D.Strode)

visi rezultāti meitenēm

 

Šogad vasaras spēles tiek organizētas jau astoto gadu. Šo tradīciju Latvijas Volejbola federācija iedibināja sadarbībā ar AS "Rīgas Piena kombināts", bet šobrīd to turpina realizēt kopā ar "Food Union". Vasaras spēles notiek arī ar Kuldīgas, Gulbenes un Rīgas pašvaldību atbalstu.

 

Šogad, tāpat kā citus gadus, notika divi kvalifikācijas posmi Gulbenes pusē un divi kvalifikācijas posmi Kuldīgā, no kuriem katras vecuma grupas 5 labākās komandas, kuras ir piedalījušās sava reģiona divos posmos un kopvērtējumā ir izcīnījušas mazāko punktu summu (par 1.vietu = 1 punkts, par 2.vietu = 2 punkti, utt.), kvalificēsies finālsacensībām, kas 23.augustā notiks Rīgā, Daugavas stadionā.

FOTO no 4.posma Gulbenē:

facebook- apbalvošana / momenti

draugiem.lv - apbalvošana / momenti

Kalendārs:
18.07. Kuldīga (Piltenes iela 25)
23.07. Gulbenes novads/Lizums (vidusskolas stadions)
08.08. Kuldīga (Piltenes iela 25)
13.08. Gulbene (Skolas iela 12)
FINĀLS - 23.08. Rīga, Daugavas stadions (Augšiela 1)

Seko informācijai facebook, draugiem.lv un twitter!

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement