spacer
spacer
 
KLĀT 'TIO VOLEJS' FINĀLSACENSĪBAS
Trešdiena, 21 augusts 2013 16:54

Piektdien, 23.augustā, Rīgā, Daugavas stadionā norisināsies vasaras spēļu „TIO volejs” finālsacensības jauniešiem, kurās piedalīsies 116 labākās atlases posmu komandas sešās vecuma grupās zēniem un meitenēm. Finālsacensību atklāšana būs pl.11.00.

finālsacensību programma

Šogad vasaras spēles tiek organizētas astoto gadu. Šo tradīciju Latvijas Volejbola federācija iedibināja sadarbībā ar AS "Rīgas Piena kombināts", bet šobrīd to turpina realizēt kopā ar "Food Union". Vasaras spēles notiek arī ar Kuldīgas, Gulbenes un Rīgas pašvaldību atbalstu.

Vasaras spēlēs piedalās gan sporta skolu/klubu audzēkņi, gan vispārizglītojošo skolu audzēkņi, gan volejbola aktīvisti vecumā līdz 17 gadiem. Šogad, tāpat kā citus gadus, tika aizvadīti divi kvalifikācijas posmi Gulbenes pusē un divi kvalifikācijas posmi Kuldīgā, no kuriem katras vecuma grupas 5 labākās komandas, kuras piedalījās sava reģiona divos posmos un kopvērtējumā izcīnīja mazāko punktu summu (par 1.vietu = 1 punkts, par 2.vietu = 2 punkti, utt.), kvalificējās finālsacensībām.

Kopsavilkums - Gulbene (.xls)  /  Kuldīga (.xls)

Finālkomandas - zēni (.doc)  /  meitenes (.doc)

 

Kuldīga 1.posms – 80 komandas

Kuldīga 2.posms – 71 komanda

Gulbene (Lizums) 1.posms – 112 komandas (rekords!)

Gulbene - 2.posms – 92 komandas

Fināls - 116 komandas

 

Mūsu draugi "1188" būs parūpējušies par piepūšamo atrakciju, bet "Food Union" būs sagādājuši gardos "TIO" saldējumus un "Lāsēna" pieniņus!

Uz tikšanos piektdien!

 

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement