spacer
spacer
 
AIZVADĪTA PIRMĀ DIENA EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTĀ
Trešdiena, 28 augusts 2013 17:46

No 28. līdz 31.augustam Baltkrievijas pilsētā Molodečno norisinās Eiropas U-18 čempionāts pludmales volejbolā, kur Latviju pārstāv 3 jaunie pludmales volejbola dueti - Raimonds Liniņš/Kārlis Kauliņš, Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, Linda Jakobsone/Paula Zirģele.

Pie uzvaras un zaudējuma šodien grupu turnīrā tikušas Graudiņa un Kravčenoka.

Pool G
29-Aug 12:30 2 Stubbe-Wouters NED [23] Lundvall-Remme-Larsen SWE [26]
29-Aug 12:30 1 Graudina-Kravcenoka LAT [7] Geßlbauer-Radl AUT [10]
28-Aug 16:00 2 Geßlbauer-Radl AUT [10] Lundvall-Remme-Larsen SWE [26] 2-0 (21-8, 21-15)
28-Aug 16:00 1 Graudina-Kravcenoka LAT [7] Stubbe-Wouters NED [23] 0-2 (16-21, 19-21)
28-Aug 09:00 4 Geßlbauer-Radl AUT [10] Stubbe-Wouters NED [23] 2-0 (21-19, 21-17)
28-Aug 09:00 3 Graudina-Kravcenoka LAT [7] Lundvall-Remme-Larsen SWE [26] 2-0 (21-16, 21-10)

 

Uzvara un zaudējums Jakobsonei un Zirģelei.

Pool D
29-Aug 14:10 4 Petrova-Kyoseva BUL [20] Jakobsone-Zirgele LAT [29]
29-Aug 14:10 3 Rudykh-Makroguzova RUS [4] Laak-Pajula EST [13]
28-Aug 16:50 2 Laak-Pajula EST [13] Jakobsone-Zirgele LAT [29] 0-2 (20-22, 19-21)
28-Aug 16:50 1 Rudykh-Makroguzova RUS [4] Petrova-Kyoseva BUL [20] 2-0 (21-11, 21-4)
28-Aug 09:50 2 Laak-Pajula EST [13] Petrova-Kyoseva BUL [20] 2-0 (21-9, 21-18)
28-Aug 09:50 1 Rudykh-Makroguzova RUS [4] Jakobsone-Zirgele LAT [29] 2-0 (21-14, 21-8)

 

Pirmo uzvaru izcīnījuši Liniņš/Kauliņš.

Pool G
29-Aug

Breer-Haussener SUI [23] Mol-Olimstad NOR [26]
29-Aug

Kanaiev-Plotnytskiy UKR [7] Linins-Kaulins LAT [10]
29-Aug

Linins-Kaulins LAT [10] Mol-Olimstad NOR [26]
29-Aug

Kanaiev-Plotnytskiy UKR [7] Breer-Haussener SUI [23]
28-Aug 15:00 4 Linins-Kaulins LAT [10] Breer-Haussener SUI [23] 2-1 (21-23, 21-14, 15-11)
28-Aug 15:00 3 Kanaiev-Plotnytskiy UKR [7] Mol-Olimstad NOR [26] 2-1 (23-21, 15-21, 15-13)


kalendārs/rezultāti meitenes

kalendārs/rezultāti zēni

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement