spacer
spacer
 
ARĪ JAKOBSONE/ZIRĢELE TURPINA EIROPAS U-18 BALTKRIEVIJĀ
Ceturtdiena, 29 augusts 2013 18:20

A.Kravčenoka

Eiropas U-18 čempionātā visas grupas spēles šodien aizvadījušas arī Linda Jakobsone un Paula Zirģele, kuras izcīnot divas uzvaras savā apakšgrupā, ierindojās otrajā vietā, kas ļauj sacensības turpināt pirmajā izslēgšanas kārtā.

Otrs Latvijas duets - Tīna Graudiņa/Anastastija Kravčenoka ar divām uzvarām un zaudējumu ieņēma trešo vietu grupā, bet arī rīt sacensības turpina pirmajā izslēgšanas kārtā. (kalendāru skatīt zemāk)

Pool D
Petrova-Kyoseva BUL [20] Jakobsone-Zirgele LAT [29] 1-2 (11-21, 21-9, 14-16)
Rudykh-Makroguzova RUS [4] Laak-Pajula EST [13] 2-0 (21-7, 21-12)
Laak-Pajula EST [13] Jakobsone-Zirgele LAT [29] 0-2 (20-22, 19-21)
Rudykh-Makroguzova RUS [4] Petrova-Kyoseva BUL [20] 2-0 (21-11, 21-4)
Laak-Pajula EST [13] Petrova-Kyoseva BUL [20] 2-0 (21-9, 21-18)
Rudykh-Makroguzova RUS [4] Jakobsone-Zirgele LAT [29] 2-0 (21-14, 21-8)

 

Rk Team name Country Pts Matches Sets Points
Won Lost Won Lost Ratio Won Lost Ratio
1 Rudykh-Makroguzova [4] RUS RUS 6 3 0 6 0 MAX 126 56 2.250
2 Jakobsone-Zirgele [29] LAT LAT 5 2 1 4 3 1.333 111 127 0.874
3 Laak-Pajula [13] EST EST 4 1 2 2 4 0.500 100 112 0.893
4 Petrova-Kyoseva [20] BUL BUL 3 0 3 1 6 0.167 88 130 0.677

 

Round 2
64 30-Aug 13:30 3 Winner of match #56 Arnholdt-Mater GER [31]

63 30-Aug 13:30 4 Stubbe-Wouters NED [23] Winner of match #55

62 30-Aug 12:40 4 Winner of match #54 Gerson-Künzler SUI [6]

61 30-Aug 12:40 3 Schneider-Welsch GER [3] Winner of match #53

60 30-Aug 12:40 1 Winner of match #52 Rudykh-Makroguzova RUS [4]

59 30-Aug 12:40 2 Valkova-Adamcikova CZE [5] Winner of match #51

58 30-Aug 13:30 2 Winner of match #50 Vaiciukynaite-Andriukaityte LTU [8]

57 30-Aug 13:30 1 Babenka-Shalayeuskaya BLR [1] Winner of match #49

Round 1
56 30-Aug 09:50 4 Fauova-Komarkova CZE [30] Grebien-Fink AUT [25]

55 30-Aug 09:50 3 Jakobsone-Zirgele LAT [29] Trybula-Niewinska POL [32]

54 30-Aug 09:00 2 Cetin-Yurtsever TUR [24] Graudina-Kravcenoka LAT [7]

53 30-Aug 09:00 1 Lantignotti-Frasca ITA [16] Latkowska-Kwiatkowska POL [2]

52 30-Aug 09:00 3 Chamereau-Cazaute FRA [12] Culo-Radanovic CRO [22]

51 30-Aug 09:00 4 Sinisalo-Ahtiainen FIN [11] Zilberman KA.-Zilberman KR. ISR [19]

50 30-Aug 09:50 1 Geßlbauer-Radl AUT [10] Kazachenka-Mileuskaya BLR [28]

49 30-Aug 09:50 2 Udovenko-Demydova UKR [18] Laak-Pajula EST [13]

 

kalendārs/rezultāti

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement