spacer
spacer
 
LATVIJAS IZLASE AR 1-3 PIEKĀPJAS IGAUNIJAI
Sestdiena, 23 novembris 2013 16:51

Aizvadītas otrās dienas spēles EEVZA čempionātā junioru izlasēm, kur Latvijas izlase šodien aizvadīja vienu spēli pret Igaunijas vienaudžiem un piedzīvoja zaudējumu ar 1-3. Rīt Latvijas izlases pretinieces būs Ukrainas un Krievijas izlases.

Ukraina - Igaunija 2-3 (20;-21;-18;21;-11)

Ukrainas izlases treneris Jurijs Dmitrijevs pēc spēles atzina, ka zaudējuma iemesls bija piektajā setā pieļautās kļūdas servēs: "Zaudējām, jo pieļāvām pārāk daudz savas kļūdas. Piektajā setā divas, trīs kļūdas servēs pēc kārtas arī izšķīra spēles rezultātu. Pirmo setu uzvarējām, un puišiem likās, ka viņi ir jau uzvarējuši visu spēli, līdz ar to pretiniekiem ļāvām pārņemt vadību."

Azerbaidžāna - Krievija 0-3 (-12;-13;-11)

Latvija - Igaunija 1-3 (15;-20;-19;-19)

Latvijas izlases galvenais treneris Jurijs Deveikus pēc spēles norādīja, ka uzvarēt šo spēli varēja tajā gadījumā, ja būtu labāka servju uzņemšana: "Ir skaidrs, ka, ja nav servju uzņemšanas nav arī uzbrukuma. Slikti nospēlējām arī blokā. Šodien pieļāvām daudz kļūdu vienkāršās epizodēs. Brīdī, kad bumba bija mūsu laukuma pusē, mums vajadzēja izmantot to savā labā un gūt punktu, bet mēs to nespējām realizēt." Treneris novērtēja spēles pirmo setu, kuru izlase aizvadīja gandrīz bez nevienas savas kļūdas, bet nākamajos setos sākās kļūdas uzņemšanā un aizsardzības spēlētāji arī nespēja veikt savu darbu vajadzīgajā līmenī.

Krievija - Ukraina 3-2 (17;-19;18;-24;10)

kalendārs/rezultāti

turnīra tabula

EEVZA čempionātu Polijā aizvada arī Latvijas Junioru sieviešu izlase, kur šodien ar 2-1 (-16;23;17) uzvarētas Igaunijas vienaudzes, bet ar 0-3 (-11;-11;-15) pusfinālā piekāpās Polijas izlasei. Rīt Latvija un Igaunija savstarpējā spēlē cīnīsies par bronzas godalgām. Jāpiemin, ka Polijā tiek aizvadīti tikai 3 seti (nevis kā ieraksts - līdz 3 setu uzvarai).

kalendārs/rezultāti

 

SLIEŽU CEĻU BŪVNIECĪBA UN REMONTS

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement