spacer
spacer
 
APBALVOTI NOMINĀCIJU UZVARĒTĀJI
Otrdiena, 01 aprīlis 2014 14:43

Ik gadu „Lāses Kausa” ietvaros tiek apbalvoti trīs nomināciju uzvarētāji, kas pirmā posma sacensībās startējuši ar vislielāko komandu skaitu, skolas, kas pārstāvētas finālsacensībās ar vislielāko komandu skaitu, kā arī labākās Rīgas skolas visu grupu kopvērtējumā.

1.nominācija: Trīs skolas, kuras startējušas ar lielāko komandu skaitu 1.posma sacensībās.

• Daugavpils 12.vidusskola (37 komandas) – direktore Elita Boliņa

• Daugavpils 13.vidusskola (22 komandas) – direktore Andžela Skutele

• Krāslavas Valsts ģimnāzija (20 komandas) – direktors Jānis Tukāns

2.nominācija: Trīs skolas, kuras pārstāvētas ar lielāko komandu skaitu finālsacensībās.

Aizputes vidusskola (3 komandas) – direktore Gunta Vīdnere

• Vecpiebalgas vidusskola (3.komandas ) – direktore Lolita Žagare

• Gulbenes Novada Valsts ģimnāzija (3 komandas) – direktore Lidija Ķeķere

3.nominācija: Trīs labākās Rīgas skolas visu grupu kopvērtējumā.

• Rīgas Valsts 1.ģimnāzija – direktors Māris Brasla

• Rīgas Valsts 3.ģimnāzija – direktors Andris Priekulis

• Rīgas Angļu ģimnāzija – direktora p.i. Daina Toropova

 

Tradicionāli "Lāses Kausā" tiek apbalvoti arī 2012/2013.gada sezonas labākie treneri un sporta skolas.

Labākās sporta skolas "lielajā grupā" (audzēkņi vairāk kā 200):

1.vieta - Rīgas Volejbola skolas (direktora p.i. Ilze Kantore)

2.vieta - Daugavpils BJSS (direktors Imants Utināns)

3.vieta - Minusas Volejbola skola (valdes priekšsēdētāja Ilze Minusa)

 

Labākās sporta skolas "mazajā grupā" (audzēkņi mazāk par 200):

1.vieta - Kuldīgas novada sporta skola (direktors Agris Kimbors)

2.vieta - Jēkabpils sporta skola (direktors Edgars Lamba)


3.vieta - Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola (direktors Diāna Zaļupe)

 

Labākie zēnu komandu treneri:


1.vieta - Aivars Liniņš (Rīgas Volejbola skola)


2.vieta - Nikolajs Čemodanovs (Daugavpils BJSS)

3.vieta - Jānis Bomiņš (Rīgas Volejbola skola)

 

Labākie meiteņu komandu treneri:

1.vieta - Normunds Lūsis (Rīgas Volejbola skola)

 

2.vieta - Žanna Zaņegina (Daugavpils BJSS)

3.vieta - Natālija Deveikusa (Rīgas Volejbola skola)

 

Otro gadu pēc kārtas nominācijā labākais jaunais volejbola treneris tika apbalvots Jānis Jerumanis (Kuldīgas NSS)

J.Jerumanis

 


 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement