spacer
spacer
 
SĀKAS "PURE CHOCOLATE VOLEJBOLA" POSMI JAUNIEŠIEM
Pirmdiena, 30 jūnijs 2014 13:57

1.jūlijā Gulbenes novadā, Stāmerienas pamatskolas stadionā notiks pirmais vasaras spēļu volejbola posms jauniešiem „Pure Chocolate volejbols”.

Šogad vasaras spēles volejbolā tiks aizvadītas zem „Pure Chocolate” zīmes, kas ir lielākais šokolādes trifeļu ražotājs Latvijā.

„Jaunieši ir jānodarbina ne tikai mācību gada garumā, bet arī vasaras periodā, tieši tādēļ vairākus gadus atpakaļ tika izveidotas šīs vasaras spēles, kur jaunajiem volejbolistiem un volejbola entuziastiem piedalīties, lai cīnītos par iespēju spēlēt lielajā finālā. Katru gadu volejbola laukumos, kas notiek zem klajas debess, reizēm spītējot ļoti karstam, reizēm lietainam laikam, satiekas vairāk kā 200 komandas, kas tikai pierāda to, ka jaunieši ir sportiski, aktīvi un enerģiski. Protams, ir gandarījums, ka jauniešu sportisko azartu un enerģiju šogad papildinās vieni no Latvijas šokolādes lielmeistariem „Pure Chocolate”. Ceru, ka volejbols šokolādes trifeļu ražotājiem sniegs jaunas idejas un iedvesmu jauniem un interesantiem produktiem!” pirms gaidāmā vasaras spēļu sākuma saka Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis.

SIA „Pure Chocolate” valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants gandarīts par iespēju atbalstīt jauniešu pasākumus: „Uzņēmums „Pure Chocolate” vienmēr iestājas par bērnu un jauniešu izglītošanas un attīstību veicinošiem pasākumiem, un šogad esam īpaši priecīgi sadarboties ar Latvijas Volejbola federāciju, kas radījuši šādu vasaras sacensību ciklu, kur ikvienam Latvijas jaunietim ir iespējas piedalīties un kvalitatīvi pavadīt savu laiku. Ar aktīvu un veselīgu dzīves veidu, regulāri sportojot un darbojoties cieši līdzās ar vienaudžiem komandā, Latvijas bērniem un jauniešiem ir iespēja izaugt par kārtīgiem, apzinīgiem un, pats būtiskākais, veselīgiem cilvēkiem.”

Vasaras spēlēs, tāpat kā iepriekšējos gados, tiks aizvadīti četri atlases posmi un fināls. Divi posmi notiks Gulbenes novadā – Stāmerienā un Lizumā, bet otri divi Kurzemē – Aizputē un Kuldīgā.

„Pure Chocolate volejbols” vasaras spēlēs ir atļauts piedalīties gan sporta skolu audzēkņiem (licenzētajiem spēlētājiem), gan vispārizglītojošo skolu audzēkņiem, kuri ir vecumā līdz 17 gadiem. Viena reģiona divu posmu kopsummā piecas labākās komandas izcīnīs tiesības startēt „Pure Chocolate volejbols” finālā Rīgā.

01.07.2014 Stāmerienas pamatskolas stadionā (Gulbenes novads)

17.07.2014 V.Plūdoņa ģimnāzijas stadionā (Kuldīga)

07.08.2014 Lizuma vidusskolas stadionā (Gulbenes novads)

09.08.2014 Aizputes novada sporta centra stadionā

27.08.2014 FINĀLS, Rīgā, Daugavas stadionā

Vairāk informācijas par sacensībām un pieteikšanos šeit

„Pure Chocolate volejbols” vasaras spēles notiek arī ar Gulbenes, Kuldīgas un Aizputes pašvaldību atbalstu.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement