spacer
spacer
 
"PURE CHOCOLATE VOLEJBOLS" FINĀLS 27.AUGUSTĀ
Pirmdiena, 25 augusts 2014 21:36

Šonedēļ, 27.augustā, Daugavas stadionā notiks vasaras spēļu "Pure Chocolate volejbols" noslēdzošais posms.

Finālposmā startē labākās komandas no četriem atlases posmiem, kas jūlijā un augusta sākumā notika Gulbenes novada Stāmerienā un Lizumā, Kuldīgā un Aizputē.

finālkomandas

"Pure Chocolate volejbols" sacensību koordinatore Sandra Budkēviča pauž gandarījumu par jauniešu vēlmi arī vasarā piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, tajā skaitā volejbola sacensībās: "Šajā laikā, kad jauniešiem ir tik plašs piedāvājums, ar ko nodarboties vasaras periodā, ir prieks un gandarījums, ka vasaras spēļu posmi ir tik plaši apmeklēti. Pirmajā posmā Gulbenes novada Stāmerienā, spītējot lietum un aukstumam, piedalījās 116 komandas, kas ir visu laiku lielākais dalībkomandu skaits šajās sacensībās. Jauniešos ir vēlme piedalīties un tas ir pats galvenais. Protams, liels nopelns ir arī treneriem un skolotājiem, kuri vasarā turpina strādāt ar jauniešiem, kā arī  vecākiem, kuri nereti ir tie, kas atved bērnus uz sacensībām."

Kopskaitā šajā vasarā sacensībās piedalījās 217 komandas no 42 pašvaldībām, bet finālā startēs 120 labākās abu "krastu" komandas gan zēniem, gan meitenēm. Daugavas stadionā uz 16 laukumiem visas dienas garumā tiks aizvadītas 324 volejbola spēles (seti).

"Esmu patiesi priecīga, ka šogad pirmo reizi finālsacensībās piedalīsies maksimālais komandu skaits, kādu varam vienas dienas turnīrā uzņemt. Protams ceru, ka neviens nenobīsies no laika apstākļiem un visas komandas atbrauks, lai gan neatceros nevienu gadu, kad fināldienā būtu lijis lietus, tāpēc turpinot tradīcijas ceru, ka arī laika apstākļi mūs šajā dienā spēs iepriecināt," tā S.Budkēviča.

finālsacensību programma

„Pure Chocolate volejbols” vasaras spēlēs ir atļauts piedalīties gan sporta skolu audzēkņiem (licenzētajiem spēlētājiem), gan vispārizglītojošo skolu audzēkņiem, kuri ir vecumā līdz 17 gadiem.

Šogad vasaras spēles volejbolā tiek aizvadītas zem „Pure Chocolate” zīmes, kas ir lielākais šokolādes trifeļu ražotājs Latvijā.

„Pure Chocolate volejbols” vasaras spēles notiek arī ar Gulbenes, Kuldīgas un Aizputes pašvaldību atbalstu.

 

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement