spacer
spacer
 
IR NOSKAIDROTI VASARAS SPĒĻU "PURE CHOCOLATE VOLEJBOLS" UZVARĒTĀJI
Piektdiena, 28 augusts 2015 17:41

"Pure Chocolate volejbols" desmitās finālssacensības, foto: Vadims Morozovs

Ir aizvadītas desmitās vasaras spēles volejbolā jauniešiem, kur finālsacensībās Rīgā, Daugavas stadionā startēja 117 komandas zēnu un meiteņu konkurencē. Uzvarētāji ir noskaidroti sešās vecuma grupās gan Latvijas Volejbola federācijā licencēto, gan nelicencēto jauniešu vidū.

„Pure Chocolate” īpašnieks Pēteris Žimants: „Pure Chocolate” ar volejbolu sadarbojas otro gadu un esam ļoti iepriecināti, ka šajā pasākumā tiek iesaistīts tik liels bērnu un jauniešu skaits. Finālā startē jaunieši, kuri bijuši labākie atlases posmos, bet, manuprāt, galvenais ir iespēja izkustēties, iespēja uzspēlēt, iespēja iepazīties ar jauniešiem no citiem novadiem. Protams, svarīgs ir arī sportiskais princips – uzvara!”

Sacensību atklāšanā veiksmi dalībniekiem novēlēja arī Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis un Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis.

Finālposmā startēja labākās komandas no četriem atlases posmiem, kas jūlijā un augusta sākumā notika Gulbenes novada Stāmerienā un Lizumā, Kuldīgā un Aizputē. Kopskaitā šajā vasarā sacensībās piedalījās 204 komandas no 39 pašvaldībām, kas ir apmēram 1000 gan Latvijas Volejbola federācijā licencēti, gan nelicencēti bērni un jaunieši. Finālā startēja 117 labākās abu "krastu" komandas, kopskaitā aptuveni 600 dalībnieki.

Gulbenes novada bērnu un jauniešu sporta skolas trenere Ārija Samsonova: „Vasaras spēlēs startējam kopš pirmā gada, kad tās sāka organizēt Gulbenes novadā – šis ir devītais. Varu teikt, ka jauniešu interese piedalīties un tikt līdz lielajam finālam ar katru gadu ir aizvien izteiktāka. Protams, ja salīdzina konkurenci pirmajos gados un tagad, tā ir kļuvusi lielāka, īpaši Vidzemes atlases posmos. Katru gadu startē liels komandu skaits, kur visām ir interesi tikt uz finālu, līdz ar to ir ļoti sīvas un interesantas spēles.”

Cēsu pilsētas sporta skolas trenere Janīna Kalniņa: „Vasaras spēlēs piedalāmies kopš to pirmsākumiem. Komandu un dalībnieku skaits šo gadu laikā ir ļoti audzis. Man ir prieks, ka gan šīs sacensības, gan „Lāses kauss” tiek labi noorganizētas, tāpēc ir ļoti patīkami piedalīties. Noteikti startēsim arī turpmāk.”

Kuldīgas novada sporta skolas trenere Rudīte Kronlaka: „Vasaras spēlēs piedalāmies visus desmit gadus. Ja salīdzinām šīs sacensības toreiz un tagad, tad, protams, galvenā lieta, kas ir mainījusies, ir komandu skaits. Šobrīd startē daudz vairāk komandas sešās vecuma grupās, kas arī ir pats svarīgākais, ka bērniem ir iespēja piedalīties. Man prieks, ka sacensībām tiek piesaistīti dažādi sponsori. Bērniem patīk braukt uz šiem pasākumiem un ir ļoti apbēdināti, ja dalība izpaliek. Protams, vislielākā vilšanās ir tajā brīdī, ja komanda netiek uz finālsacensībām, jo šis noslēguma posms ir pats skaistākais un interesantākais.”

Šogad "Pure Chocolate volejbols" vasaras spēļu finālsacensības bija iekļautas Eiropas jauniešu vasaras spēļu ciklā "CEV Youth Summer Festival".

Katram sacensību dalībniekam šogad tika simboliska svētku kūka - kēkss, par godu desmitajai sezonai.

Otro gadu vasaras spēles volejbolā tika aizvadītas zem „Pure Chocolate” zīmes, kas ir lielākais šokolādes trifeļu ražotājs Latvijā.

„Pure Chocolate volejbols” vasaras spēles notika ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Rīgas domes, Gulbenes, Kuldīgas un Aizputes pašvaldību atbalstu.

Vietu sadalījums MEITENES

Vietu sadalījums ZĒNI

FOTO facebook.com / draugiem.lv

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement